Наш дитячий садок

Теремок» -  комунальний дитячий дошкільний заклад. Впродовж 20 років існування він дійсно зумів стати острівцем дитинства в бурхливому морі життя для багатьох людей, що виховувалися та працювали в його стінах.

Установа входить до комунальної власності міста. Координацію, регулювання та контроль діяльності установи здійснює управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради.

•         З  квітня  2011 року заклад очолює завідуюча Чумаченко Лілія  Іванівна, педагогічний стаж роботи якої 22 ріки; за фахом – соціальний педагог  дошкільної освіти, організатор  культурно – дозвіллєвої діяльності в соціумі.

В  установі працюють :  1 група раннього віку та 3 дошкільних, які  відвідують  95 вихованців.

Наш заклад   компактний, зручний і дуже гарний.

Педагогічний колектив закладу нараховує 11 чоловік, серед яких є вихователь-методист, музичний керівник, інструктор з фізкультури. За складом він невеличкий, але сили в роботі додають згуртованість, взаємодопомога, творчий  настрій, любов до професії та рідної установи. Відношення  педагогів до іміджу закладу – не формальне, адже  назва закладу виражає сутність і спрямування їх роботи. Бути як мама, як друг,  як янгол - охоронець  для кожного малюка – мрія, намагання, усвідомлення педагогів нашої установи.

Враховуючи  тенденції сучасної дошкільної освіти,  наша установа віддала перевагу  народознавчому  напрямку роботи і успішно    працює за державною  Програмою розвитку дошкільників  « Я у світі» та   Програмою « Народознавство» . Варіативна освіта  спрямована на поєднання різних видів мистецтв з метою розвитку природних здібностей та нахилів дітей.

Для дітей працюють гуртки:

·        «У світі  паперових  чудес» гурток ознайомлює дітей з технікою орігамі, вчить створювати композиції з різноманітних форм, розвиває дрібну моторику рук, розвиває творчу уяву, фантазію та пам'ять.                               Керівники: вихователі  Носовська О.А.
·         «Талановиті пальчики»Спілкування дітей з художнім матеріалом дарує радість натхнення і перетворює аплікації в процес насолоди.                                                              Керівники: вихователі Суха Л.О.

Театральна студія «Веселий  театр» Гурток театралізованої діяльності заохочує дітей до театральної культури, ознайомлює з специфікою театрального мистецтва, формує в дітей емоційно-ціннісне ставлення до театру, розвиває мовлення та художньо-естетичні здібності.
Керівники:музичний керівник Тютюнник Т.М.

Віддаючи дитину до нашого закладу  «Теремок», будьте впевнені, що це стабільна, організаційно міцна, педагогічно збалансована навчальна установа нашого міста. Це підтверджено як думкою громадськості, так і висновками Головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації – в листопаді  2011 року, Заклад за результатами державної атестаційної експертизи атестовано на достатньому рівні.

Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди.  Наш заклад-це той, де дітям затишно і весело, де їх люблять і дбайливо доглядають. Тут піклуються про здоров’я дітей і про якісну підготовку до сучасної школи.