Батьківська та спонсорська допомога

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Україні від 15.04.2011 №1/9-289«Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх ретельного бухгалтерського обліку" на сторінці створено нову рубрику про використання благодійної та спонсорської допомоги, в якій систематично ми будемо розміщувати інформацію про спеціальний рахунок навчального закладу, звіти Ради закладу, адміністрації про використання залучених благодійних коштів

Батьками дошкільного навчального закладу надана благодійна допомога:

Щиро вдячні за допомогу батькам!

/Files/images/animaciya_raduga.gif

Шановні батьки!

Щира подяка Вам від усього колективу дошкільного навчального закладу №8 "Теремок" за підтримку життєдіяльності та функціонування закладу!

За укріплення матеріально-технічної бази!

За допомогу у ремонтах та благоустрії нашого садочка! Дякуємо та сподіваємося на подальше співробітництво!

З повагою, адміністрація дошкільного закладу №8.

/Files/images/730936e6jayp7jhz.gif

/Files/images/fb9ce30933f5093cb78357d36c8139c1.gifЗвертаємось до всіх, хто небайдужий щодо фунціонування та розвитку дошкільного закладу, поповнення матеріально-технічної бази !

Будемо вдячні за будь-який благодійний внесок. Завжди раді співпрацювати з вами!

/Files/images/64303179_1851425000b52638227dd1746e7bd44d554e2e6a43.gif

Дякуємо усім батькам та спонсорам за тісну співпрацю, підтримку та благодійну допомогу нашому закладу!

Завдяки Вашій небайдужості, Вашій активності, Вашому розумінню всіх наших життєвих проблем - ми працюємо!

Ще раз, - величезне спасибі! Ми цінуємо Вашу турботу про розвиток дитячого садка!/Files/images/СПАСИБО мигающее.gif

Батьківська громада, дітки, трудовий колектив та адміністрація дошкільного навчального закладу № 8 «Теремок», висловлюють щиру подяку всім батькам, за безкоштовну допомогу у знесенні аварійних та сухих дерев на території дитсадка. Ця підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем садочка!

Дякуємо за таку потрібну допомогу та зичимо міцного здоров’я, достатку та сили для здійснення добрих справ!

/Files/images/64756803_0ad6ac114679.gif

Висловлюємо величезну вдячність батькам за участь в озелененні території нашого закладу! Без Вашої праці і участі наш садочок виглядав би понуро і сіро. А Ви подарували нам зелене свято: саджанці дубів, ялівця, туї! Велике Вам спасибі. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

/Files/images/73.gif

Педагогічний колектив групи "Зайченята" висловлює велику подяку Прохоренко ТетяніВячеславівні за іграшки, які вона подарувала діткам! А малюки безмежно раді і вдячні за доброту і турботу!

/Files/images/7051.gif

ДЯКУЄМО! Величезне "СПАСИБІ!"  батькам  за оперативну допомогу у знесенні аварійних дерев на території закладу, за гарний настрій, готовність і бажання допомогти!

/Files/images/ca478fc61bab81f033cd9834f430ec50.gif

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289

«Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань ми розміщуємо інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дошкільному закладі.