Робота в період воєнного часу

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №8 "Теремок" з 01.09.2022 знаходиться у простої у зв'язку з відсутністю у закладі бомбосховища для укриття дітей.

Наші вихователі наразі працюють у дитячій кімнаті в ЦНАПі.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) — це місце для отримання мешканцями міста послуг органів влади та місцевого самоврядування.
Нажаль, з початку збройної агресії Росії проти України більшість сімей з окупованих територій, або з територій бойових дій, були вимушені залишити свої домівки та переїхати до інших міст.
У м. Кам’янське в ЦНАПі є одна з дуже приємних і корисних функцій для батьків, які відвідують заклад з дітьми – це наявність дитячої кімнати, де сім’ї можуть на деякий час залишати дітей під наглядом фахівців-вихователів.
З травня місяця 2022 року у ЦНАП з дітками працюють кваліфіковані вихователі з ЗДО №8 «Теремок» (Директор Чумаченко Л.І.) Тут малята не тільки перебувають під надійною опікою, але й знайомляться один з одним, знаходять друзів, граються в розвиваючі ігри.
В дитячій кімнаті щоденно проходять «Музична пауза», «Година творчості», «Фізкультхвилинка», «Фольклорна годинка» та багато інших видів діяльності де діти в цікавій та ігровій формі можуть отримати уроки математики, логіки, мовлення, займаються творчістю.
Також для створення святкового настрою до новорічних і різдвяних свят робітники цнапу встановили та прикрасили ялинку. Попри війну святкування різдвяних свят не відкладались, адже найголовніше зараз - підтримувати дітей, дарувати їм радість, посмішки та позитивні враження!
Наявність дитячої кімнати виявилось для батьків справжньою «чарівною паличкою».
Ось що говорять батьки про роботу кімнати, нотуючи у книзі відгуків такі рядки:
«Кімната стала для нас приємним дивом. Тут не тільки можна залишити дітей, а й отримати кваліфіковані поради з виховання. Дякуємо вихователям за терпіння та професійний підхід до роботи» (Ольга, мама двох дітей).
«Дуже задоволені роботою вихователів, які знаходять підхід до дітей, уміють зацікавити. Дочка із задоволенням відвідує дитячу кімнату» (Мама Лєри, 3,5 року).
«Щиро дякую за таку чудо-кімнату! Адже тут дітки мають можливість поспілкуватися, коли на вулиці негода, вчаться налагоджувати контакт одне з одним. Вихователі дуже доброзичливі, сюди хочеться повертатися знову і знову!» (Мама Марина, виховує двох синочків).
Кімната працює з понеділка по п'ятницю з 08-00 до 17-00. Ласкаво просимо! До перемоги разом!