Безпека дитини

«Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» - це своєрідне узагальнення знань дітей з особистої та колективної безпеки, які вони здобули протягом всього року.

Педагогічні працівники дошкільного закладу  зосередили увагу на особливостях планування заходів для дітей. А саме:
-    забезпечення мінімально необхідного, але достатнього рівня знань і умінь дітей з питань особистої безпеки;
-    раціональне поєднання  навчальних занять та рухової активності дітей;
-    створення доброзичливої, позитивної атмосфери при проведенні заходів тижня з метою запобігання залякуванню та емоційному пригніченню дітей;
-    суворе дотримання вимог техніки безпеки при проведенні заходів.

При плануванні у навчальному закладі «Тижня знань безпеки життєдіяльності» вихователі  чітко визначил час і місце їх проведення для кожної з вікових груп та призначити відповідальних за групу.

До дитячого закладу завітав інспектор профілактичної роботи, старший лейтенант міліції Єремін Кирил Олександрович. Він узагальнив знання дітей про безпечний рух на дорозі.

Вікторина "Школа пішохідних наук” (правила, знаки, вирішення проблемних ситуацій)

Розгляд серій малюнків "На вулицях міста"

На завершення спільне фото.

Конкурс дитячих малюнків "Безпека на дорозі" (процес)

Гра "Ми їдем, їдем, їдем” (ознайомлення з різними видами транспорту та правилами поведінки)

Гра "Живий світлофор”